Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
4000 Yılın Ardından Dönen Kadim Büyücü serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
The Great Mage Returns After 4000 Years

4000 Yılın Ardından Dönen Kadim Büyücü

Sıralama

# 0

Görüntülenme

3,452,846

5 Okuyucudan

4

Durum

Güncel

Konu Westrod Akademisinin en kötü öğrencisi, Blake Hanesinin yüz karası Frey Blake acı dolu hayatını kaldıramayıp ölümü tercih etti fakat vücuduna yeni bir ruh giriş yaptı. “Bu vücut da ne? Her küçük detayına kadar incelemem gerekiyor.” Büyük Büyücü Lucas Traumen, Yüz Karası Frey Blake’in kanını ve etini sahiplenerek intikam için bir fırsat daha edinir! ve şimdi 4000 yıl sonra geri dönen Büyük Büyücünün ilginç macerası başlar!
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

readerleveling avatarı
3

Seride güncele gelmedim daha ama şu ana kadar okuduğum bölümler çerçevesinde yorum yapacağım. İlk önce iyi yönlerinden bahsedeyim; Serinin çizimleri güzel, mc op ve kafasını kullanıyor, okurken sıkmıyor sürükleyici. Kötü yönlerine gelirsek ilk söyleyeceğim şey mc nin peşinden ayrılmayan yılışık pick me bir girl ümüz var ve son bölümlere kadar da...

(2h önce)
Lynx avatarı
4

Başlangıcından konusunun ve çizimlerinin aşırı umut vaadeden bir seri olduğu anlaşılıyor. Evren güzel, karakterler benimsenebiliyor, güç artışları ve denge eh denir fakat en büyük sıkıntım bazı bölümlerde konu çok yüzeysel geçiliyor gibi hissetmem. Yine de sürükleyici bir seri ve bu kadarını göz ardı edebiliyorum.

(2h önce)
nobleSS avatarı
4

Serinin novelinden farkli ilerlese de seri gayet iyi
7/10
Yazacak bir şey bulamadim seride ki kızı sevmeyen çok ama bana göre iyi romantizm onun sayesinde eklenirse hoşuma gider

(2h önce)
Belialuin avatarı
5

Seri sitedeki 2. veya 3. favori serim. Ana karakter karizmatik ve çok güçlü (klasik) ve tam bir milfçi (en sevdiğim yanı xd). Plot güzel ve olacakları merak ettiriyor ama can sıkıcı bir yan karakter de var. Okumanızı tavsiye ediyorum.

(1h önce)
Itxaropena avatarı
5

Serinin bu zamana kadar çıkmış olan bütün bölümlerini okudum eğer bu türü seviyorsanız okuduğunuza pişman olmazsınız. Çizimleri kaliteli ve hikayesi kendini tekrar etmiyor, okuyucunun ilgisini hep üstünde tutuyor. Her hikaye de olduğu gibi bunda da bazı can sıkıcı noktalar var(yan karakterler vs.) fakat bu kaçınılmaz bir şey bunlarda hikayenin b...

(1h önce)