Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Bilge Okuyucunun Bakış Açısı serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Omniscient Reader's Viewpoint

Bilge Okuyucunun Bakış Açısı

Sıralama

# 12

Görüntülenme

2,807,375

45 Okuyucudan

5

Durum

Devam Ediyor

Konu “Bu dünyanın nasıl sonlanacağını yalnızca ben biliyorum.” Dokja, tek ilgisi en sevdiği internet romanı “Harap Olmuş Dünyada Hayatta Kalmanın Üç Yolu”nu okumak olan sıradan bir ofis çalışanıydı. Ama roman birdenbire gerçekliğe dönüştüğünde, dünyanın nasıl sona ereceğini bilen tek okuyucu da oydu. Bu farkındalığın etkisiyle Dokja; anlayışını, hikâyenin ve bildiği dünyanın seyrini değiştirmek için kullanır. Yeni hayatı, yalnız başına bitirdiği bu romanın dünyasında başlar.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

readerleveling avatarı
5

Şu seriye solo leveling çakması diyen arkadaşlar gelmeden yorumumu yapayım evet çizer solonun çizeriyle aynı kişi ve bu çizim tarzı çok hoşuma gidiyor, seride neredeyse hiç boş bölüm yok okurken sizi darlamıyor başlıyorsunuz bir bakmışsınız ki güncele gelmişsiniz. Konusu, işlenişi, ana karakterin zeki olması, yan karakterlerin kişiliklerinin işlenişi... Okuduğum serilerde ilk 5 e net girer. Okuyun dostlarım.

(1y önce)
`Sky avatarı
5
Şuan 69. Bölümde Olarak Bu İncelemeyi Yazıyorum :Dövüş veya savaş sahneleri çizim olarak okuyucuya yansıtılabilmiş, o hissi yaşatıyor.Ana karakter aptal değil, hatta gayet zeki, ve ilerisini düşünen bir karakterCanavarlar(şu ana kadar çok görmesekte), yan karakterler hikayeye yedir... (1y önce)
CarEnthusiast avatarı
5

Evet geldik bir başka bu siteyi bulmanıza yardımcı olan seriye. Bir kitap okuyun o kadar kötü ki dünyada sadece siz bitirmiş olun hem de bu kitap dünyanızın geleceğini anlatsın. Kim Dokja yani ana karakterimiz gelecek gerçekleşmeden önce bu kitabı bitirmiş hem de yazarına teşekkür bile etmiş kişidir. Seri kesinlikle çok güzel Solo Levelling seri...

(1y önce)
Outworld avatarı
5

Okunması gereken en mükemmel serilerden biri seri derinliği, konu derinliği ve karakterlerin gelişimini mükemmel şekilde yansıtan çok nadide serilerden biridir okumayan kişiler çok şey kaybeder okuyan okumayanlara tavsiye etsin kimse bu müthiş seriyi okumaktan geri kalmasın

(1y önce)
loki avatarı
5

Kesinlikle sitedeki en iyi serilerden birisi. Hikayesi, karakterleri, savaşları ve işlenişi ile her bölümden zevk alıyorsunuz. Serinin çizerinin de Solo Leveling ile aynı olması savaş sahnelerini okurken ayrı bir zevk veriyor.

(1y önce)
Yumi avatarı
5

Üzerine gerçekten baya düşünülmüş bir hikayesi var. Senaryosu beni gerçekten etkiliyor. Zekâ ürünü şeyleri okumayı seviyorum yaa.

Karakterleri de ilgi çekici ve hikayenin sürükleyiciliğine katkıda bulunuyorlar. Klasik temaların kıyısından köşesinden dolaşıp hiç birine tam olarak girmeyen bir seri. Onca klasik unsuruna rağmen onları birleştirip kendi özgün havasını yakalamış. Bir deneyin bence pişman olmazsınız.

(1y önce)
Hasuo avatarı
5

seri hakkında tek kötü bulduğum şey kötü bulduğum şey olmaması. en sevdiğim 3 seri arasına net girer, benim için solo levelingden bile güzel bir seri. puanım 10 üzerinden 10.

(1y önce)
KoranelKardea avatarı
5

Bölüm geldiği gibi okuyan hiç kaçırmayan serinin fanı olarak yazıyorum. Konusu farklı ve ilgi çekiyor ana karakterimiz baya zeki ve ona göre hareket ediyor çizimleri ortalamanın baya üstünde kaliteli bir kurgusu var onun dışında hiç boş bölümü 700 bölümü 500 bölümü olup iyi gibi gözüken saçmalıklardan değil her bölümü emek kokuyor bence ayıra...

(1y önce)
Aduketci avatarı
5

"Su gibi duru güzelliğin karşısında dili tutulur şairlerin"


Mükemmel çizim, efsane hikaye ikilemesinin en iyi uygulandığı serilerden biri. Asla sıkmıyor ve gereksiz sahneler yok. Favori karakteriniz sürekli 2 karakter arasında gidiyor. Yan karakterler mükemmel dizaynlanmış. Okumanız şart! 12/10.

(1y önce)
Dare avatarı
5

Okumakta en zevkl aldığım seridir. Baya kaliteli ve derin bir hikayeye sahip. Çizimleri de zaten seriye oldukça uygun. Novel'ini okumak isteyenlere de tavsiyemdir. Pişman olmazsınız. Seri zaten dolu dolu gidiyor ve her bölümü aynı heyecanla beklememek imkansız resmen. İyi okumalar şimdiden.

(1y önce)