Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Ani Ölüm serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Instant Death

Ani Ölüm

Sıralama

# 87

Görüntülenme

145,249

3 Okuyucudan

4

Durum

Durdu

Konu Büyüme hileleri? Sonsuz büyü gücü? Tüm ark tipte yetenekleri kullanma yeteneği? Anında bir ölüm her şeyi tek bir saldırı ile sonlandırırsa amaç ne? Lise öğrencisi Yogiri Takatou, gezi otobüsüne saldıran bir ejderhayla uyandığı bir okul gezisine çıktı, sadece otobüste kalanlar o ve panik içindeki kız sınıf arkadaşı olan Tomochika Dannoura idi. Görünüşe göre sınıf arkadaşlarının geri kalanı, kendisini Sage(Bilge) olarak tanıtan ve ejderha yemi olarak geride bıraktı. Ve böylece Yogiri, tam olarak ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan, tehlike dolu paralel bir evrene atıldı. Aynı şekilde, onları çağıran Sion, dünyasına ne tür bir varlık çağırdığına dair hiçbir fikri yoktu.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

PrensTR avatarı
3

Öl diyince öldüren koca yürekli mc ne kadar tekrar başka dünyaya ışınlansada normal bir şey olmamış gibi etrafta gezerken ona sıkıntı yaşatanları pat diye öldürüyor


(7ay önce)
Peydge avatarı
4

Değeri bilinmeyen güzel serilerden biridir kendisi MC nin umursamaz kişiliği, mükemmel gücü ve etrafında ki karakterlerle de olaya ayrı bir renk katıyor kesinlikle okunması gereken serilerden.

(5ay önce)
Maske avatarı
4

Çizim konusunda eksiği olan ama konusu insanı meraklandıran güzel bir seri. Hala farklı dillerdeki kaynaklarda takip ediyorum. her türlü denemeye değer bence.

(5ay önce)