Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Bilge Okuyucunun Bakış Açısı serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Omniscient Reader's Viewpoint

Bilge Okuyucunun Bakış Açısı

Sıralama

# 0

Görüntülenme

2,464,079

16 Okuyucudan

5

Durum

Devam Ediyor

Konu “Bu dünyanın nasıl sonlanacağını yalnızca ben biliyorum.” Dokja, tek ilgisi en sevdiği internet romanı “Harap Olmuş Dünyada Hayatta Kalmanın Üç Yolu”nu okumak olan sıradan bir ofis çalışanıydı. Ama roman birdenbire gerçekliğe dönüştüğünde, dünyanın nasıl sona ereceğini bilen tek okuyucu da oydu. Bu farkındalığın etkisiyle Dokja; anlayışını, hikâyenin ve bildiği dünyanın seyrini değiştirmek için kullanır. Yeni hayatı, yalnız başına bitirdiği bu romanın dünyasında başlar.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

readerleveling avatarı
5

Şu seriye solo leveling çakması diyen arkadaşlar gelmeden yorumumu yapayım evet çizer solonun çizeriyle aynı kişi ve bu çizim tarzı çok hoşuma gidiyor, seride neredeyse hiç boş bölüm yok okurken sizi darlamıyor başlıyorsunuz bir bakmışsınız ki güncele gelmişsiniz. Konusu, işlenişi, ana karakterin zeki olması, yan karakterlerin kişiliklerinin işlenişi... Okuduğum serilerde ilk 5 e net girer. Okuyun dostlarım.

(2h önce)
`Sky avatarı
5
Şuan 69. Bölümde Olarak Bu İncelemeyi Yazıyorum :
  • Dövüş veya savaş sahneleri çizim olarak okuyucuya yansıtılabilmiş, o hissi yaşatıyor.
  • Ana karakter aptal değil, hatta gayet zeki, ve ilerisini düşünen bir karakter
  • Canavarlar(şu ana kadar çok görmesekte), yan karakterler hikayeye yedir...
(2h önce)
CarEnthusiast avatarı
5

Evet geldik bir başka bu siteyi bulmanıza yardımcı olan seriye. Bir kitap okuyun o kadar kötü ki dünyada sadece siz bitirmiş olun hem de bu kitap dünyanızın geleceğini anlatsın. Kim Dokja yani ana karakterimiz gelecek gerçekleşmeden önce bu kitabı bitirmiş hem de yazarına teşekkür bile etmiş kişidir. Seri kesinlikle çok güzel Solo Levelling seri...

(2h önce)
Outworld avatarı
5

Okunması gereken en mükemmel serilerden biri seri derinliği, konu derinliği ve karakterlerin gelişimini mükemmel şekilde yansıtan çok nadide serilerden biridir okumayan kişiler çok şey kaybeder okuyan okumayanlara tavsiye etsin kimse bu müthiş seriyi okumaktan geri kalmasın

(2h önce)
loki avatarı
5

Kesinlikle sitedeki en iyi serilerden birisi. Hikayesi, karakterleri, savaşları ve işlenişi ile her bölümden zevk alıyorsunuz. Serinin çizerinin de Solo Leveling ile aynı olması savaş sahnelerini okurken ayrı bir zevk veriyor.

(1h önce)
Rook1e avatarı
4

Kesinlikle güzel bir seri fakat kusursuz diyemem zaman zaman sıkıldığım yerler oldu fakat emin olun okuduğunuza pişman olmicaksınız çünkü çizim tarzıyla ve konunun işlenişiyle kesinlikle üst düzey bi seri kusursuz diyememin sebebi ise olaylar birsüre tekrar ediyor ve o zaman sıkıyor beni bu benim kişisel değerlendirmem dikkate alıp almamak size kalmış teşekkürler :)

(1h önce)
Yumi avatarı
5

Üzerine gerçekten baya düşünülmüş bir hikayesi var. Senaryosu beni gerçekten etkiliyor. Zekâ ürünü şeyleri okumayı seviyorum yaa.

Karakterleri de ilgi çekici ve hikayenin sürükleyiciliğine katkıda bulunuyorlar. Klasik temaların kıyısından köşesinden dolaşıp hiç birine tam olarak girmeyen bir seri. Onca klasik unsuruna rağmen onları birleştirip kendi özgün havasını yakalamış. Bir deneyin bence pişman olmazsınız.

(1h önce)
Ami.Henoex_<3 avatarı
5

Bu Seri yi oncesi 3 kere okudum tekrar güncel bölüm gelmiş olabilir diye tekrar 1 ölümden başlıyorum bence seri çok güzel serideki ana karakterin Kendi zekasını ve Karakterinin o an için yaşadığı duyguluları size yaşatabilecek kadar güzel bir seridir Okuyun

(1h önce)
Eren avatarı
3

İlginç bir seri hikayesi çok ilgi çekici eski efsanelerin olduğu başka seriler de var ancak bu seri farklı bir yorum katmış ve bunu hikayeye başarılı bir şekilde yedirmeyi başarmış ana karakter bana çok klasik geldi ve asıl ana karakter olması gereken karakterin hikaye ye güzel yedirilmemiş çok fazla boşluk var ama diğer karakterler gerçekten bir birlerinden farklı ve o farklılığı güzel yedirmiş okunmaya değer bir seri


Çizimler tanıdık ve başarılı

(1h önce)
merttcanozek avatarı
5