Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Boyutlar Arası Paralı Asker serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Dimensional Mercenary

Boyutlar Arası Paralı Asker

Sıralama

# 0

Görüntülenme

2,510,414

2 Okuyucudan

4

Durum

Güncel

Devam Ediyor

Konu Ruhun pahasına olsa bile.. bir iş bulmak ister misiniz? öyleyse doğru yere geldin, iş arama sitemiz, sose, işe girebilmek uğruna ruhunu bile satabilecek kişilere yönelik çalışmalar yapan bir internet sitesidir; doğru, senin gibiler için.. meleklerle mi? yoksa şeytanlarla anlaşmaya varacak?
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

CarEnthusiast avatarı
4

Öncelikle bu seriye başlayacaklar için tek bir önerim var sabırlı olmanızdır. Ana karakterimiz fazlasıyla zeki ve çok fazla empati yeteneğine sahip ki bu hikayenin ilerleyen kısımlarında ana karakterimizin yeteneklerinde kilit bir rol oynuyor. Seriyi okurken herhangi bir karakter gelişimi yok gibi gözükse de psikolojik olarak gayet iyi gelişmekte çizimler biraz alışılmışın dışında, serinin negatif noktası benim için bile hikayenin yavaş ilerliyor olması

(2h önce)
llama sensei avatarı
4

Boyutlar arası paralı asker serisi özellikle şu son işlenmekte olan konu olmak üzere biraz uzun ve sıkıcı olabilmekte ama eğer zeki ve planlı ilerleyen bir ana karakter istiyorsanız kesinlikle okumanız gereken, sabrettiğinizin karşılığını veren bir seri.

(2h önce)