Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Donmuş Oyuncunun Dönüşü serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Return Of The Frozen Player

Donmuş Oyuncunun Dönüşü

Sıralama

# 45

Görüntülenme

1,105,239

9 Okuyucudan

4

Durum

Güncel

Konu Dünya değiştikten 5 yıl sonra son boss ortaya çıktı. [Yeryüzü bölgesindeki son boss Buzlar Kraliçesi ortaya çıktı.] Son boss! Onu yenebilirsek eğer, hayatımız normale dönecek! ‘Hayalet’ Seo Jun-ho’nun da aralarında olduğu dünyanın en iyi beş oyuncusu, sonunda Buzlar Kraliçesi’ni yendi… Ancak derin bir uykuya daldılar. Üstünden 25 yıl geçti. “İkinci kat mı? Buzlar Kraliçesi öldüğünde her şey sona ermedi mi?” Ve Hayalet, uykusundan uyanır.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

Aduketci avatarı
3

Sıkıyor. Bölümler çok kısa 2 kılıç çarpışacak 2 hafta bekliyorsunuz o 2 bölüm çıksın diye. Favori seriniz olmasın. 7 8 aya anca aksiyon gelir bu seriye. Zaten ara verdi daha çok beklenmez bu. Güzelim seri çöp ve tembel çizerler arasında hakettiği değeri görmüyor. 10/6.

(1y önce)
Sith Trooper avatarı
3
Kısa Özet;

Dünya katlara ayrılır, geçitler açılıyor, MC olayın en başında katı temizleyen takımın bir üyesi, 25 yıl sonra müzede sergilenirken (evet abi müzede sergiliyorlar) sadece MC uyanıyor. Ardından bildiğimiz bu dünyaya açılan geçitler serileri gibi oraya saldıralım, boss ile vs atmalar vs şeklinde ilerliyor.


...

(1y önce)
Ryouikitenkai avatarı
4

Özünde güzel seri başlangıçta diğer serilerdeki gibi etrafındaki herkez düşmanı olacak solo takılacak diye korktum ama öyle değil hatta diğerlerinin aksine göz önünde olmaktan çekinmeyen bi mc miz var havasını da atıyor yani.Konu klasik ama farklı işlenmiş mc nin amacı intikam değilde kurtarmak okunur şans vermeye değer.

Çizimler 10/8

Konu 10/7

İşleniş 10/7

Şans vermeye değer.

(4ay önce)
barbaros avatarı
5

Söyleyebilirim seri uzun bir bekleyişten sonra tekrardan gündeme geldi ben okurken aşırı hoşuma gitti konsepti hani daha böyle bir konsept yapan bir mangalın karşılaşmadığım için bu serinin herkesin hoşuna gidebileceğini söyleyebilirim ve size okumanız için tavsiye veriyorum

(2ay önce)
Eren avatarı
3

acayip klasik bir hikaye her şey sıradan diğer serilerden kendisini ayıran hiç bir özelliği yok henüz.

bu tarz serileri seviyor sanız okuyun açlığınızı giderecektir.


çizimler de aynı şekilde sıradan efektler güzel göze çarpan bir şey yok

(1y önce)
Donsuz avatarı
4

bu kategoriden bir sürü seri okumuş biri olarak söyleyebiliririm ki yorumlardaki gibi sıkıcı değil.Bir anda power up almalarını bekliyorlar herhalde.Bence okuması keyifli bir seri.


(2h önce)
nobleSS avatarı
3

Serinin novelini biraz okudum ilerde işler fazla karmaşiklaşicak şuan mutlu mutlu guclenmeye çalişiyor ama ilerde ufff şimdiden merak ettim nasil yapicaklar o olaylari(umarim novel okunsun diye çikarilan serilerden değildir novel devam ediyor hâla)

Boyle dedim diye beğendim sanmayin seri ortalama5/10

Okunur ama beklentiye değmez

(1y önce)
Roan avatarı
5

Arkadaşın da söylediği gibi harcanmış bir seridir kendisi. Özellikle bu kadar özenli yaratık çizimleri varken, böyle bir monotonluk olmamalıydı. Her neyse, bu seviyede olsa dahi kendi kategorisindeki serilerden daha iyi diyebilirim. İlerleyince başlanması tavsiyemdir, ancak dediğim gibi seri güzel ama harcanıyor. İyi okumalar.

(1y önce)
kangor0 avatarı
3

Seri çok güzel çizimleri var. Fakat konusu çok yavaş ve monoton işleniyor, sanki yazarların başka bir işi varmış da bunu da arada bir yapıyorlarmış gibi. Dövüş sahnelerini unutuyorsunuz o derece yani. Onun dışında güzel bir konusu var ve Güzel bir teması var. Zaten geri dönüş , reenkarne temaları çok yapılıyor bu seride fena değil 6/10

(1y önce)