Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Efsanevi Mekanik serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
The Legendary Mechanic

Efsanevi Mekanik

Sıralama

# 62

Görüntülenme

549,703

3 Okuyucudan

4

Durum

Durdu

Konu “Galaxy” adındaki bir oyunun profesyonel bir oyuncusu olan Han Xiao, bir boostlama görevi sırasında beklenmedik bir şekilde öldü. Oyunun beta sürecindeki bir NPC olarak yeniden doğan Han, npc olmasına rağmen normal bir kullanıcı arayüzüne erişimi olduğunu fark etti. Kötücül bir organizasyonun üssünde doğan Han Xiao, hayatta kalmak için “mekanik” adlı yetenek ağacında gelişmeye odaklandı. Oyunun tüm versiyonlarında neler olduğunu ezbere bildiği için ne yapması gerektiğini biliyordu. Şimdiki hedefi, makinelerden oluşan bir ordu kurup oyundaki tüm kötü karakterleri yenerek tekrar o dünyanın en güçlü kişisi olmak.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

AINZ-OOAL-GOWN avatarı
5

Seriyi okudum (güncel 60 bölüm) seri çok uzun olacağa benziyor bölümler çabuk bitiyor nasıl bitirdiğimi anlayamadım bile okumaya değer kötü bir seri değil hikaye yavaş işleniyor bunları biliyorsanız eğer seri kötü gelmez yavaş işlendiği için beğendim size de tavsiye ederim iyi okumalar ^^

(8ay önce)
nobleSS avatarı
3

Serinin novelini beğenmeyen insan çok az ama novel o kalite de değil maalesef(aslinda novel de aman aman değilde okuyanlarin 10un 6 si 7 beğenmiş garip)


5/10

Aslinda daha yuksek verirdimde noveli çok begenildiyse beklenti fazla olmali

(8ay önce)
canerMEG avatarı
3

60 bölüm okudum.35 bölum okuduğum da ben bu seriyi niye okuyorum diye düşündüm?Dedimki basit ama keyifli.sonra 40 ile 50 arasi bayaa baydi,sardirip okudum.Orta seviyenin altinda.Biraz merak biraz da konudan dolayi ilerde birdaha bakarim düzelmis mi diye.

(6ay önce)