Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Eşim Bir Şeytan Kraliçesi serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
My Wife Is A Demon Queen

Eşim Bir Şeytan Kraliçesi

Sıralama

# 7

Görüntülenme

3,558,239

14 Okuyucudan

4

Durum

Devam Ediyor

Konu Şeytan kraliçesi ile evlenmek mi? Bu aklımın ucundan bile geçmezdi. Ben Xiang Ye, aslında tüm gün oyun oynayan ve manga çizen sıradan bir öğrenciydim. Ta ki… Kendimi bambaşka bir dünyada bulana kadar. Kim etrafında aniden acayip seksi giyimli bir kızın belirip ”tek umudumuz sensin” demesini istemez ki? Aslında benim ilk düşüncelerim heyecan doluydu ama.. Ama, savaş ve intikam dolu bir dünyada, acımasız bir savaşın ortasında parçalanmış bir ailenin hikayesinin merkezinde buldum kendimi. Nihayetinde şeytan kraliçesi ile kimliğimizi gizleyerek düşman topraklarında bir şekilde yaşamalı ve kraliçeye, benim eşşiz ve güzel karıma intikamı için yardımcı olmalıydım.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

degurechaff avatarı
4

Öncelikle yeni site hayırlı olsun. Seriye gelecek olursak;

Komedi 3/10

Çizimler 8/10

İşleyiş 7/10

Savaşlar 7/10 ( Aşırı uzun savaşları, sıkıyor bazen. )

Romantizm 10/10

Karakterler 10/10


Seriyi çeviren ekip 999999999999999/10

(7ay önce)
Pika-sama avatarı
4

Seri güzel bence eğer ilginizi çekiyorsa okudukça keyif alacaksınızdır ama seriden güzel bir şey varsa oda kraliçemizdir sırf serideki şeytan kraliçe için en azından bir göz atmaya değer (en azından seriyi okuyan bir çok kişinin aklından geçen düşünce bu ben masumum). Ana karakter op değil ama kafası çalışıyo çoğu zaman, çizimler gayet güzel, dikkat çekici-ilginç karakterler de var fena değil bence.

(7ay önce)
★RimuruTempest avatarı
5

Seri mükemmel çizimler vs. müqemmel romantizmide bir hayli güzel tek kötü yanı savaşlar uzun olduğu için sıkıyor ama bayağı bir mükemmel bir seri herkesin okumasını tavsiye ederim. Bu seriyi çeviren ekibede Sonsuz Kez Teşşekür Ederim :).

(1h önce)
AINZ-OOAL-GOWN avatarı
5

Seri güzel romantizm kıvamında benim tek kusurum sanki savaşlar biraz fazla uzun ama hiç bir şey kusursuz olamaz size de tavsiye ederim umarım yakın zamanda yeni bölümler gelir

(7ay önce)
Queen Mysia Nyx avatarı
4

Acaba devamı gelecek mi?

Benim için her şeyi MÜKEMMEL

Erkek karakterin tek bir kadına bakması hoşuma gitti

Kendine kadın haremi yapmadı okul sahnelerinde(5ay önce)
EdgySwagTomboyLover3169 avatarı
3

6 üzeri 3 / Kabak çekirdeği sever misin? Cevabın evet ise hemen başla. Konusu iyi birileri tarafından işlense 6 üzeri 5 olacak seri işte böyle heba edildi. İlk Turnuva arcı hariç iyi savaş yok. Dolar 12 olunca zeytinli poğaça yemişsin gibi bir Romantizme sahip. (aşk yok ama kokusu var.)

(6ay önce)
MaresalKedi avatarı
5

Öncelikle savaş sahneleri çok uzun olduğu için biraz sıkıyor ve lanet olası sansürler masa yumruklatır derecesine sinir bozuyor bu sebeple yedek masa almanızı tavsiye ediyorum. Çizimler olay akışı falan güzel okuyabilirsiniz.

(1ay önce)
Eren avatarı
4

Seri güzel ilerliyor hikayesi ve konusu güzel yan karakterlere biraz daha ilgi gösterilseydi 5 yıldız verirdim onun dışında güzel seri


çizimler gayet güzel

(7ay önce)
Pygmalion avatarı
2

Kötü :) daha eklenebilecek bir şey yok. Senin gazını 100 bölümden sonra alır merak etme. En fazla güncelden sonra 1 2 ay yeni okuyucuysan takip eder sonra başka seriler okur daha iyileri varken bununla neden zaman kaybedeyim ki deyip salarsın.

(6ay önce)
betaxx21 avatarı
4

Devamı gelsin lütfen bırakmayın bunu 323 geldi yeni bölüm yok unutulmasın bu güzel seri çünkü ama bazı zamanlarda savaşlar çok gereksiz uzuyor daha kısa olabilirmiş ama gene de güzel seri.

(5ay önce)