Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Hücre serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Cell

Hücre

Sıralama

# 69

Görüntülenme

384,558

4 Okuyucudan

4

Durum

Tamamlandı

Konu Bir anda tahmin edilemez süper güçler çıkageldi. Kasvetli bir geleceğe sahip, genç bir ergen olan Wi Sang-Woo; işe yaramaz bir güç elde eder! Peki bu güç gerçekten işe yaramaz kalacak mı ?
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

PrensTR avatarı
5

AHhhh benim sevgili serim sitedeki serilerden çok en çok bunu bkliyom seri öyle bir şey ki hem mc'nin yaptıgı o hareketler seni utandırıyor hem güldürüyor ne yapacagı da belli olmuyor bazen ne yapacagını kestiremiyorsun ama seri güzeldi ya başta herkes ön yargılı başlamıstı yorumlarda kötüleyenler doluydu ama ben ilk bölümden itibaren hep övmüştüm seriyi yakında yorumlara resim atma kısmı gelsin yapıstıracam serime

(7ay önce)
leoo avatarı
3

Günlük başkası adına utanma dozunu bu seri sayesinde tamamlayabilirsiniz.Çok güzel değildi çok kötü de değildi. Çizimleri iyi gibi ama bi gariplik vardı çözemedim onu. Neyse boş vaktiniz varsa kafa dağıtmak için okunabilir kısa bir seri.

(6ay önce)
Kabigon avatarı
4

Bir anda her şeyini kaybetmiş bir gencin kaybettiklerini geri kazanma çabasını, bu çabayı gösterirken de günden güne nasıl daha da karanlığa battığını ve batarken de nasıl daha da açgözlü olduğunu anlatan bir hikaye. Okuyun. Sıkılmaz ya da pişman olmazsınız. Şans verin bu seriye.

(5ay önce)
Kerem?... avatarı
2

sevmedim 18 bölüm kadar şans verdim ama olmadı ilk bölümler acaba ne olucak aaa ilgi çekiciymiş diyip okumaya devam ettim ama okudukça bize yaşattığı öff hissi mc nin biraz salak olması ve güzel yapabilcekleri bi seriyi çok harcamışlar ben 18 bölüm dayandım bazen aha güzel olcak dedirtti ama bi yer var ordan sonra ya gerçekten bunu yaptınmı dedirttiriyo 10. bölümlerde okursanız anlarsınız yani kısaca seriyi tam okumadım ama nefret etmedin dayanabilirseniz okuyun

(3ay önce)