Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Kanun Böyle Yazılır serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
This is the Law

Kanun Böyle Yazılır

Sıralama

# 97

Görüntülenme

79,271

7 Okuyucudan

4

Durum

Devam Ediyor

Konu Dahi avukat Noh Hyungjin Dünya’ya adaleti getirmek için yeniden dönüyor! Üniversitesini birincilikle tamamlamış, avukatlık sınavını mükemmel bir puan ile geçmiş bu adam davalarının %95’ini kazanmış olması gibi çılgınca bir orana da sahipti! Kötülüğe karşı savaşıp Güney Kore’yi daha adalet ve hak dolu topraklar haline getirmeye çalışırken Ulusal İstihbarat Teşkilatı ajanları tarafından acımasızca katledildi! “Ölmemesi gerekirdi…” Noh Hyungjin aslında Hükümdar YeomRa’nın Dünya’daki yozlaşmayı düzeltmesi için gönderdiği kişiydi. Ancak hiçbir şey başaramadan cehenneme düştüğünde Hükümdar YeomRa onu zamanda geri yolladı. “Ona en azından bir güç vermeliyim ki kendisini koruyabilsin.” Hükümdar YeomRa’nın Noh Hyungjin’e bahşettiği güç neydi? Noh Hyungjin hem kendinin hem de Güney Kore’nin geleceğini değiştirebilecek miydi?
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

PrensTR avatarı
5

Valla deli gibi bkliyom şunu biraz yavaş çıkıyor ama güzel seri mc yargı dağıtıyor geçmişe döndü diye gelecegi de değiştiriyor bir şeyi de yazmk istiyom ama spoiler olur diye onu yazamama üzüyor

(7ay önce)
/tsurumaru~kuninaga\ avatarı
4

seri harika ama çok yawaş geliyor bölümler ::')

herkezin demeyem çünkü bazılarınız sevmez belki.çoğunuzun çok seveceği bir seri konusu müqemmel mc de müqemmel okumamak için bir sebep yok

(4ay önce)
canerMEG avatarı
3

9 bölüm okudum.Konuyu okuyunca beklenti icinde basladim fakat olaylar basit ve gercekci olmayacak sekilde kolay isleniyor.Diyaloglar basit geldi.Örnegin kücucuk cocuk istismara ugramis kizin durumu icin sinirlenen babasina;sakin ol baba ben çozecegim diyor.Oda okey sana güveniyorum oglum diye ikna oluyor :)

(5ay önce)
ihtiza avatarı
5

Çok güzel bir seri bence devamını dört gözle bekliyorum

Küçük yaşta gibi gözükmesine rağmen büyük olan mcler çok hoşuma gidiyor

Bölümler yavaş geliyor galiba o yüzden biriken kadar tekrar okumayacagim ama güzel bir seri beklemeyi seviyorsanız şimdi başlayabilirsiniz

(4ay önce)
Animeme avatarı
5

çok güzel bir seri, okurken daha fazla devam etmek istedğim serilerden aşırı beyendiM, Çeviri ve edit için teşekkürlerrr.

(1ay önce)
MaresalKedi avatarı
5

12 Bölümü (Şuan yüklenen bölüm bu kadar) okudum şunu diyebilirim ki ana karakter yeterli, cesur ve bilgili biri olduğu için çoğu konuyu çözebilecek kapasitede. Avukatlık tecrübesinin yanında özel bir yeteneği de olduğu için işler ilginçleşecek gibi görünüyor. Ayrıca konuda hep bir gizem veya çözülmesi gereken bir konu olduğu için okurken sıkılmıyorsunuz.

(1ay önce)
Selçuk avatarı
4

Çocuk bildiğin adalet timsali okuyoruz bakalım.

Sıkıcı değil hatta eğlenceli. İlerde neler olacak iple çekiyorum. Kanunların hakkını verip yetersiz kaldığı durumlarında üstesinden gelmeyi başarıyor.

(1ay önce)