Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Kitap Yiyen Büyücü serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
The Book Eating Magician

Kitap Yiyen Büyücü

Sıralama

# 0

Görüntülenme

261,138

3 Okuyucudan

5

Durum

Güncel

Konu Büyü akademisinde okuyan ve büyüye karşı hiçbir yeteneği olmayan ama bir öğrenciden sahip olmasını isteyeceğiniz bütün bilgilere sahip olan bir öğrenci düşünün. Theodore Miller 5 senenin ardından akademideki son senesine girerken umutsuzluk içinde huzur bulduğu kütüphanenin yolunu tutar. Alay ve acımalarla dolu okul hayatını unutabildiği tek yer olan kütüphanede unutulmuş antik bir kitap ile karşılaşır. Kitabın ona verdiği güç ile kitapları yiyerek içlerindeki yetenekleri kullanabilmeye başlar. O artık Kitap Yiyen Büyücüdür. Not: Serinin novelini okumak için NovelGunleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

NightWalker avatarı
5

Seriye başladığım zaman novelini zaten direk okumaya başlayıp bitirdim gerçekten güzel ve okunmasi gereken bir seri. Cizimleri biraz daha iyi olabilirdi ama suan ki hali de gayet tatli. Kendine has bi tarzi var. Beklemeden okuyun derim.

(2h önce)
Pika-sama avatarı
5

Novelini okumuş ve seride olacakları çok iyi bilen biri olarak söyleyeceğim öncelikle bazılarınıza bu bir şeyleri yiyerek güç kazanma olayı falan klasik gelmiş olabilir ama sonrasında bunu hikayenin akışına gerçekleşen olaylarla öyle bir bağlıyorlar ki (daha ileri gidersem spoiler olabilir). Daha sonrasında bu klasik durum okuyucuya oldukça keyi...

(1h önce)
readerleveling avatarı
5

Şu seri çok sağlam gözüküyor instagram'dan editlerini görmüştüm bi 60' lara gelse de başlasam.. (harf kotasını doldurmak için fazla yazmam gerekiyor ,çok can sıkıcı keşke kalırsanız onu.)

(2h önce)