Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Köle B serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Slave B

Köle B

Sıralama

# 0

Görüntülenme

1,284,546

4 Okuyucudan

2

Durum

Devam Ediyor

Konu Bu dünyada barış, gölge lordu “Secneum” tarafından yok edildi. Niro bebekken anne babasını kaybetmiş ve köle bir çift tarafından evlat edinilmiş yarı elf, yarı insan olan bir oğlandır. Bu dünyada kölelere insan muamelesi gösterilmez. Niro’nun ebeveynleri de köle olduğundan onlara da kötü davranılmış ve sonunda hayatlarını kaybetmişlerdir. Şimdi Niro bir kez daha yalnız kalmıştır. Omuzlarına ailesinin de yükü binen Niro, her ne olursa olsun iki küçük kardeşini korumak zorundadır. Eğer Niro kaderinden kaçmak istiyorsa yapabileceği tek bir şey var. Aynı eskiden köle ama şu an da imparator olan “Muren” gibi “Excanum” akademisinden mezun olmak zorundadır.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

Dynolias avatarı
3

Başlarda potansiyelinin yüksek olduğunu düşündüğüm ama belli bir bölümden itibaren aşırı ve gereksiz bir romantizme gömülen ve asıl konuyu unutturan bir seri. Potansiyelinin kesinlikle çok altında bir işleyişi var 65. bölüme doğru tam düzeldi derken yeniden giren romantizmle beni daha da hayal kırıklığına uğrattı. Şahsen ana konuyu merak ettiğimden arada bakıyorum ama yeni bölümü kovalanacak bir seri olduğunu düşünmüyorum.

(2h önce)
nobleSS avatarı
1

Başi guzel ilk 25 bolum sonra öğk o kadar kotu ki baya baya baya kotu boyle berbat bir seri gormedim

Çizimleri iyi değil

MC mal

İkili ilişkiler çöp

Bu serinin düşünüyorumda hiç bir iyi yani yok o kadar kötü zamanina değmez
2/10

Başi meh diye 2(2h önce)
PrensTR avatarı
4

Herkes seriyi kötülerken tek bende sıkıntı çıkmıyor aga seri güzel gidiyor arada fazla duygu karmaşası oluyor ama güzel gidiyor bazı kişiler kan görmek istiyor intikam görmek isteyince seriyi kötüleynler de oluyor ama biraz farklı bakış açısından bakılsa verilen o duyguları da az çok anlayacaklr

Bide şerefsiz mangaka kafa ile vücut orantıs...

(1h önce)
kangor0 avatarı
1

Seri İNTİKAM serisi gibi gözükse de intikam ile alakalı 1 gram şey yok. İlk 25 bölüm izlenebilir ona lafım yok fakat ondan sonrası romantizm ve drama oluyor maalesef. Çok sıkıcı ve konusundan sapmış monoton bir seri. Ayrıca hayatımda bu kadar mal bir mc görmedim aga.


2/10

(1h önce)