Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Kuzeyin Kılıcı serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Legend of the Northern Blade

Kuzeyin Kılıcı

Sıralama

# 0

Görüntülenme

2,055,161

11 Okuyucudan

5

Durum

Güncel

Konu Dünya “Sessiz Gece” tarafından karanlığa büründüğünde, tüm dövüş sanatçıları toplanarak “Kuzey Gökçe Mezhebi‘ni” oluşturdu. Kuzey Gökçe Mezhebi‘nin ezici gücü sayesinde Sessiz Gece püskürtüldü ve dünya bir kez daha huzur ve barış dönemine geçti. Fakat zaman geçtikçe Ana Karadaki dövüş sanatçıları Kuzey Gökçe Mezhebi‘ne komplo kurup, Dördüncü Nesil Mezhep Lideri Jin Kwan-Ho‘nun ölümüyle mezhebe bir son getirdi. Jin Kwan-Ho‘nun bir ve yegane oğlu Jin Mu-Won aileden geriye kalan tek kişiydi. Mu-won dövüş sanatları hakkında hayatı boyunca bir şey öğrenmemiş çocuğun teki olsa da babasının gizlice arkasında bıraktığı dövüş sanatları tekniklerini bularak Kuzey Gökçe Mezhebi‘ni elde etmek için yolculuğuna başladı…!
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

readerleveling avatarı
5

Tartışmasız sitenin ve hatta yazılan tüm murim serilerinin en iyisidir, okumayan bin pişman olur. Düşünmeyin okuyun direk. Okuduğum serilerde ilk 3 e giriyor. Gerek çizimleri olsun gerek hikayesi tamamen kendine has bir tarzı var.

(2h önce)
CarEnthusiast avatarı
5

Belki de siteye aşık olmama sebep olan seridir. Çizimler hikaye gereği koyu ve ilerde savaş sahnelerinde bu koyu çizimler efektlerle birleştiğinde inanılmaz bir görüntü sağlıyor ana karakterin gelişimi, ani duygu değişimleri, yanındaki insanların hikayeleri, her an bir şey olabileceği düşüncesi bu seriyi daha yukarıya taşıyan etmenler seriyle il...

(2h önce)
Berdush avatarı
5

Kesinlikle fevkalade bir seri. Ana karakerin gelisiminden kendi hikayesi ve cizimlerine kadar mukemmel bir seri. Coğu insan murim serilerine önyargı ile yaklaşır ama Northern Blade'in o önyargıları kıracağına eminim kesinlikle okunması gereken bir seri.

(2h önce)
Outworld avatarı
5

Bir diğer okunması şiddetle gereken bir seri okumayan çok şey kaybeder diye düşünüyorum başlangıç ta çizimleri biraz garip gelebilir ama ilerledikçe çizim standardının seriye aşırı uygun olduğunu anlıyorsunuz başka bir şekilde çizilse hiç beğenilmezdi diye düşünüyorum ben dövüş sanatları serisi açısından en başa geçebilecek kapasitede bir seri k...

(2h önce)
Selçuk avatarı
5

İlk bölümünden itibaren yıldızı parlayan bir seri olduğunu belli etmişti. Çevirisini yapan arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkürler.

Son 4 bölümün eklenmesini heyecanla bekliyoruz. yeni bölümleri ne Zaman gelir hemen hemen 1 ay olacak.
(2h önce)
LYTE avatarı
5

Üst seviye bir webtoon ana karakter tam fişek.Hayatınıza heyecan katmak istiyorsanız okumanızı şiddetle tavsiye ederim.Çizimler ilk başta garip gelebilir ama bu serinin hikayesine biraz olsun etki etmiyor.ÇOK BEĞENDİM.

Elinize Sağlık.

(2h önce)
Ufuktayım avatarı
5

Okuduğum tüm murim, dövüş sanatları serilerinden en kalitelisi olan budur. Diğer serilerde ki gibi saçma olay örgüleri, hızlı adapte olmalar, gereksiz yan karakterler, kötü çizimler vb çoğu saçma şey yok. Tamamen özgün bir seri. Çizimler, olaylar, yan karakterler herşey çok kaliteli. MC op bu yönden de çok iyi. Tabi diğer serilerde ki gibi direk...

(1h önce)
Eren avatarı
5

hikaye iyi ve boş değil karakterler de normalle göre gayet güzel ve birbirlerinden farklı manga sevenlerin kesinlikle okuması gereken bir seri


Çizimler efsane hikayeyi okumanıza gerek yok direk savaş sahnelerine bakın yine tatmin olursunuz

(1h önce)
Realon avatarı
5

Başlarda sıkıcı gelse (yaklaşık 10,15 bölüm) de biraz okuduktan sonra çok iyi açılıyor seri. Ana karakter güçlü, iyi birisi okumaya değer. çizimler biraz alışık olmanın dışında olsa da okumaktan pişman olmazsınız ( Kadınların boyunları Yılan gibi uzun aklıma sürekli Orochimaru geliyor xd ).

(1h önce)
Haijin avatarı
5

Seri benim için yeterince güzel. Çizimleri başta değişik gelse de dövüşlerde v.s. çizimlerin etkisini hissedeceksiniz. Hikaye hızlıca başlamasına rağmen çok iyi başlıyor. Dövüşleri olsun, draması olsun, hikayesi olsun, karakterleri ve dünyası olsun her yandan artı (+) alan bir yapım benim için.


Sitedeki murim temalı serilerde başı çeken bir seri olmakla birlikte sitedeki en iyi üç serinin içerisine de girebilir. Okumanızı tavsiye ediyorum.

(1h önce)