Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Mükemmelliyet Kaderimde Yazılı serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
I’m Destined For Greatness!

Mükemmelliyet Kaderimde Yazılı

Sıralama

# 49

Görüntülenme

963,066

4 Okuyucudan

3

Durum

Durdu

Konu Elini attığın her işte başarılı olduğunda, farklı ortamlarda aşılacak yeni zorluklar aramaktan başka çaren kalmaz. Oyunların, zirveye tırmanarak kendini kanıtladığın aktiviteler olmaları cazip gelse de, ya bu zafer dahi içindeki açlığı gidermiyorsa ne yapmalı? Sanal ortamda kendine daha da sanal engeller hazırlayarak, demirden bir iradenin doğal yetenek ile birleştiğinde en çöp, kale alınmaz meslekleri bile nasıl zirveye çıkaracağını herkese göstermeye hazır mısın ?
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

kranos avatarı
2

arkadaşlar seri iyi başlıyor sonra bir bayıyor var ya aklınız şaşar :D öyle böyle değil zaten başrolde sinir bozucu herşeyi yanlış anlıyor gücünü saklıyor bir olayda olmuyor seride yani abi adam bişi yapıyor ama sarmıyor hani oyunda yapıyor oyunda kalıyor 10 bölüm bir olay okuyon ve bitiyo o kadar ne bir karşılığını görüyoruz ne başka bişi çoook...

(1y önce)
kangor0 avatarı
3

Seri gerçekten mükemmel başlayan bir seri. Ama seri ilerledikçe Mcye katlanamaya başladım. Karakter olayları çok saçma ve uyuz şekilde hallediyor. Bir olay üzerinden çok devam ediyorlar ve sıkıcı oluyor hikaye. Sonuç yok seride ve bir yerden sonra bayıyor.

(1y önce)
Takadi avatarı
4

Seride güncel değilim daha ama seriyi en başlarda okurken güzel fakat bir süre sonra belirli bi konu üzerine aşşırı fazla duruluyor bildiğiniz 1 olay için şaka yapmıyorum 25-30 bölüm okudum anca olay sonuca bağlandı. Belki sadece o olay için geçerliydi bu durum güncel olmadığım için durumu bilmiyorum. Genel olarak konu ve çizimler güzel boş olduğunuz vakit okuyabilirsiniz.

(1y önce)
Şinsa avatarı
4

şimdi öncelikle sadece 30 bölüm okuduğumu belirtmek isterim bir çok kişi olaylar bağımsız bir süre sonra sıkıyor demiş kısmen haklılar olaylar bağımsız değil ana karakter sadece bir istatistik üzerine yüklenip oyunda güçleniyor aslında tüm olaylar ana karakterin daha da güçlenmesi için bağlantılı ev gerekli onun haricide çizim tarzı bana garip ...

(3ay önce)