Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Ölümün Oğlu serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
The Boy of Death

Ölümün Oğlu

Sıralama

# 60

Görüntülenme

679,641

4 Okuyucudan

4

Durum

Devam Ediyor

Konu Annesini kaybeden ve zorbalığa uğrayan Lee Kyung Ho artık hayatını sona erdirmek için intihar etmeye karar vermiştir. Onun bu intihar girişimi bir şekilde ölüm meleği Sierra’nın ilgisini çeker ve sonrasında O’na bir anlaşma teklif eder. Bu anlaşma sayesinde Lee Kyung Ho’ya hayatından bir yıl feda ederek ölülerin gücünü kazanabilecektir. En büyük arzusu annesinin ruhunu bulmak olan Lee Kyung Ho başta reddetse de sonunda teklifi kabul eder. “Her şeyimi al ve bana 1 yıl ver.” “Anlaşma mühürlendi.“
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

3B ☁☾-☪- avatarı
3

Çizimler güzel boş vaktiniz varsa takip ettiğiniz serinin yeni bölümünü beklerken bir şeyler okumak istiyorum diyorsanız güzel.

23. Bölüme kadar okudum ama beni baydı.

(5ay önce)
Fawy avatarı
4

Konumuz bizim mc ölüm meleği ile anlaşma yapıyor hayatının her 1 yılı ona bi ölünün gücünü kullanabilme imkanı sağlıyor Muhammed Ali gibi kişilerin özelliklerini kullanabiliyor. Bizim mc hayatının her yılını veriyor tek bir yıl hariç bu tek bir yılda da ölü annesini bulmaya çalışıyor.

Şahsen gayet güzel konu boş vaktiniz varsa okuyun gitsin.

(2ay önce)
Jİn avatarı
5

1 günde bitirdim. Aşırı güzel ve sürükleyici bir seri. Karakter gelişimi falanda çok iyi. Ama anlamadığım şey kimse silah kullanmıyor yani ateşli silah. Neyse kesinlikle okuyun. Çeviri ve edit için teşekkür ederim.

(2h önce)
Darkness avatarı
5

Hikayesi oldukça güzel konusunu da beğendim eğlenceli bir manhwa başları izleyip sıkılmayın ilerde çok eğleneceksiniz güzel waifularda var okuyun okutturun. Soru:güncelle çekmek gibi bir şey yapacak mısınız yoksa 2 şer bölüm atıp ilerleticek misiniz

(6g önce)