Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Paralı Askerin Eve Dönüşü serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Mercenary Enrollment

Paralı Askerin Eve Dönüşü

Sıralama

# 27

Görüntülenme

1,791,657

25 Okuyucudan

5

Durum

Güncel

Konu Ailesiyle geçirdiği uçak kazasından canlı kurtulan Yu Ijin, kimseyi anlayamadığı ve çevre hakkında hiçbir bilgisinin olmadığı bir yerde hayatta kalma mücadelesine başlar. Eziyet ve acı dolu 10 yıllık paralı askerliğin ardından ana vatanına, kendisinin öldüğünü düşünen büyükbabası ve kız kardeşinin yanına, geri döner. Sosyalleşme ve hislerini ifade etmede becerikli olmayan Ijin; yeni hayatına alışmaya, okulda arkadaş edinmeye ve aile sevgisini öğrenip huzurlu bir hayat yaşamaya çalışır. Fakat kız kardeşinin okul zorbalarıyla başlayan uğraşı onu çok daha büyük olaylara sürükler.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

epiffan avatarı
5

Seriyi öncelikle herkese öneririm, sizi her bölüm bir merakta bırakacak ve o merakınızı giderecek şekilde tatmin edecek bir seridir. Ana karakterimizin yaptıkları çoğu kişinin küçüklük hayalleri sanırım :D


Çizim konusunda: 10/10

Hikaye konusunda: 9/10

Genel görüşüm: 10/10


Her bölüm editlerken sıkılmayarak yaptığım bir seridir kendisi. O ana karakterimizin coolluğu ve soğukkanlılığı gerçekten hayran bıraktırıyor bizleri.

(1y önce)
CarEnthusiast avatarı
5

Öncelikle ana karakterimiz fazlasıyla güçlü ve inanılaz havalı bir erkek olarak kıskanmamak elde değil. Hani herkesin kurduğu bir hayal vardır, okula teröristler saldırır ve siz arkadan saldırarak herkesi kurtarırsınız bu karakter bu hayalimizi fazlasıyla gerçekleştirmiş. Serinin çizimleri fazlasıyla güzel karakterimiz zaten fazlasıyla güçlü yan...

(1y önce)
Aduketci avatarı
5

Feeder lolcü.

*

Asker abim sıra sıra tokatlıyor işte açıklamaya gerek yok. Çok akıcı ve klişeden uzak. Komedisi ayrı güzel. Yan karakterler güzel dizayn edilmiş. Mükemmel derecede akıcı. 11/10.

*

"Böyle durumlarda suçu Jung'a atçan olum."

(1y önce)
LYTE avatarı
5

Oldukça güzel bir seri okurken içim kıpır kıpır yapan sayılı serilerden ve sağlam bir ana karaktere sahip. İstenileni karşılamakla kalmıyor üstüne farkını ortaya koyuyor ve çizimleri de oldukça güzel.Okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

(1y önce)
Sith Trooper avatarı
5
Kısa Özet;

Çocukken geçirdiği uçak kazasında ailesini kaybedip hayat koşullarından ötürü paralı asker olarak yetiştirilmiş bir aldığı bir talepte Kore askerlerini kurtarması sonucu vefalı bir teğmenin MC'yi memleketine (Baba doprağına) getirmesi ile seri başlıyor. Kendisi sosyal iletişim konusunda başarılı olmayan fakat soğuk ba...

(1y önce)
yuma avatarı
5

Okudum(68) çok iyi seri sonra bir daha okuyacağım (((((180 kelime sınırı için boş yapıyorum şimdi okumanıza gerek yok 180 kelime sınırı için boş yapıyorum şimdi okumanıza gerek yok))))))

(1y önce)
ışın kılcı 59 cm olcak avatarı
5

seriyi herkese öneririm. Başında beri hıç sıkılmadım. Her bölüm ayrı konu ve ayrı heycan. Yan karakterler de güzel işlenmiş. Kötülerde cidden kötü yani iyileri hiç rahat bırakmıyor. Bu nedenlede asla sıkılmıyosun. Mc her bölüm yargı dağıtıyo.


*mc: 10/10 (aşığım ana karaktere)

*konu: 10/10

*heyecan: 10/10(sıkılmazsını...

(1y önce)
oguzkutpay avatarı
3

72 bölüm okudum

çizim 9/10

hikaye 4/10

Mc 7/10

sürükleyici

Kadınlar korunmak için varlar.

Serseri dövdüğü özellikle liseli bebeleri dövdüğü bölümler aşırı sıkıcı oluyor. Güçlü rakibe ihtiyacı var. boş zamanından başka bir şeyin yoksa okunur

(1y önce)
uzay avatarı
4

İlk bölümlerini çok heyecanlı bir şekilde okudum fakat bir yerden sonra olaylar sıradanlaştı. Ya da sıradanlaştı demeyelim de.... Yani ne bileyim lise öğrencisi olarak geliyor fakat başı dertten kurtulmuyor.


2dk huzur yok webtoonda. Ben bu büyük bir eksiklik. Arada okuyucuya mola verdirmek güzel olacaktır. Çevr...

(11ay önce)
MaresalKedi avatarı
3

Silahlı adama silahsız koşulan bir seri mc silahtan ışık hızında kaçıyor. Bazı bölümlerde insaflı olup bıçak alıyor eline. Şu adama artık bir silah verin. 81 Bölümlük deneyim.

(11ay önce)