Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Şamanın Yolu serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Path Of Shaman (The Grand Mudang Saga)

Şamanın Yolu

Sıralama

# 0

Görüntülenme

492,809

2 Okuyucudan

4

Durum

Devam Ediyor

Konu Azrail adınızı üç kez söylediğinde ruhunuz bedeninizden ayrılır ve öteki dünyaya göçer. “Hyeokyeon Mugang.” “Hyeokyeon Mugang.” “Hyeokyeon Mu…” “Aşağılık Azrail piçi! Hala yaşamak istiyorum! Uzak dur benden!” O anda umutsuzca ölümsüzlük bitkisini yuttum ve şaşırtıcı biçimde hala yaşıyordum! Sonunda gözlerimi açıp her şeyin bir rüyadan ibaret olduğunu düşünürken… bir anda tepeme dikilmiş ihtiyarları fark ettim! Nerede olduğumu sorduğumda bana… Şamanların Dağı’nda olduğumu söylediler! Bir şekilde milletin ayak işlerini yapan veledin tekinin bedeninde uyanmıştım… şansıma sıçayım! Ben… Ben… Ben güçlülerin de güçlüsü, Sa Klanı’nın lideri Hyeokyeon Mugang’ım!!! O zaman bu aşağılık şaman klanında ne işim var lan!? Her neyse, madem buradayım, o zaman var olan en iyi öğrenci olacağım. Beş para etmez ustanın zalim, durdurulamaz ve ölümsüz dövüş sanatının hikayesi “Şaman’ın Yolu” başlıyor!
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

AS YAP BOOLUM avatarı
4

Normal ana karakterlerden bıktıysanız tam size göre bir seridir. Normal ana karakterler gibi "Ben onu öldürmem. Bundan ders alsın." kafasında değil gelecekte önüne çıkmasın diye şimdiden öldürmeyi güden bir karakteri okuyoruz. Ana karakter zaten başlı başına manyak, kendisi

(2h önce)
llama sensei avatarı
4

Çizimleri yumuşak, eğlenceli bir seri, eğer intikam arıyorsanız başka kapıya, çünkü bu seride ana karakterimiz biraz değişik. Hareketleriyle tıpkı bir yaşlı dedenin agresifliğini bize hissettiriyor. Biraz değişik duruyor değil mi? (değişik olabilir ama güzel seri açın okuyun)

(2h önce)