Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Saygıdeğer Delilik serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Reverend Insanity

Saygıdeğer Delilik

Sıralama

# 34

Görüntülenme

1,523,840

18 Okuyucudan

5

Durum

Durdu

Konu Gu’lar yer ve göklerin özüdür. Gu’lara hükmedenlere Gu Ustaları denir. 500 yıl yaşamış ve uzun yıllar şeytani yolda ilerleyen Fang Yuan zamanda geriye gitme Gu’sunu kullanarak ilk yıllarına geri döner. Sadece C seviye yeteneği olmasına rağmen, ailesine karşı, klanına karşı, gu ustalarına, gu ölümsüzlerine ve tüm dünyaya karşı, bu sefer gelecek bilgilerini de kullanarak tekrar şeytani yolda, daha da güçlenerek tek hedefi olan gerçek ölümsüzlüğe doğru ilerler, bu uğurda hiçbir prensip, ahlak veya etik kural tanımaz.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

BlackLord avatarı
5

Ah ah neredesin nerede kaç gün oldu gelmedin özledik özledik... Şu yasağı koyanlar az ahımızı almadı. Hüzünlenmemek elde değil ah ah...


Çok müq seri okuyun okutturun birdaha böylesini zor bulursunuz :3

(1y önce)
Ufuktayım avatarı
5

Ya bu yasağı koyanın varya... Seri çok iyi. MC tam acımasız biri. MC kötü olan seri isteyen varsa buyursun okusun. Ben seriyi baya eskiden okuyordum. Lanet yasak geldiği için bir daha okuyamadık. Şimdi seriye yeniden başlıyorum. Yani o kadar güzel bir seri.(1y önce)
Kalol avatarı
5

Şimdi bu incelemeyi 3'e ayıracağım. Manhua, Novel, Ban.


Manhua: ilk severek okuduğum manhua, normalde manhua sevmem fakat gerçekten güzel bir iş yapmışlar. Tabiki noveli kadar iyi değil ama yine de Gu yue klanının içinde yaşanan olayları güzelce göstermiş. Novel daha detaylı ve güzel ama ona daha sonra geliceğim.


<... (1y önce)
CarEnthusiast avatarı
2

Bu seriyle ilgili söyleyecek çok şeyim var. Ana karakterimiz acımasız soğuk kanlı güçlenmek için tüm köyünü feda etmekten çekinmeyen biri. Ana karakterimizin tek bir arzusu var oda güçlenmek. (1y önce)

readerleveling avatarı
5

İlk defa bi doğru dürüst villian mc çıktı diye sevinmiştim onu da banladılar p*zevenkler. Çizimleri, ana karakterin vicdansızlığı, işleniş olsun mükemmel bir seri. 95 bölümü okuyup noveline geçin, noveli daha da efsane

(1y önce)
Roan avatarı
5

Şeytani kelimesinin sözlük anlamı... Bencilliğin vücut bulmuş hali.


Kendi çıkarlarını gözetmek konusunda Amerika'dan bile daha inatçı olan ana karakterimiz Fang Yuan'ın Gu'ları kullanarak güçlenme hikayesini anlatıyor. Çok güzel bir manhua olsa da sanırım durduruldu.

(1y önce)
Sait avatarı
5

Gerçek bir ana kötü karakter var. Diğer seriler gibi değil. 😈😈😈. Çizimler de bayağı uyumlu


Ana karakterin kimseyi umursadığı yok. Güçlenmeye odaklı. Kimseye eyvallahı yok. Yeterince güçlü olmadığı için klan görevleri yapmak zorunda kalıyor.

(1y önce)
aeastroom↯ avatarı
5

Yine okurken düşündüren bir seri. Ana karakterimiz güçlenmek ve zirveye yeniden oturmak için ilerleyen biri. Bu amacı uğruna bizlerin ve seride ki insanlarca etik olmayan şeylerde yapabilen bir insan.


Gittiği yol şeytani gelişim ve gerçekten şeytan lakabını hak eden bir insan. Okurken size hissettirdiği hislerin tanıdık gelmesi...

(1y önce)
Belialuin avatarı
5

Bu tarz seriler çok nadirken bir de bu türün en iyisinin önünü tıkadılar ne diyeyim.... Keşke devam etse. Bu seriyi seven arkadaşları hemen Magic Emperor'a alalım (sitede var adı Büyü İmparatoru). Anlatmaya gerek yok okuyun ve farklı bir deneyim elde edin.

(1y önce)
Fawy avatarı
5

Yorumlarda belirtilen gibi seri yasaklanmış seri ama neden yasaklandı fikrim yok ağır psikolojik şeyler yoktu bana göre seri devam etse aşırı güzel olurdu. Ana karakterimiz çıkarları doğrultusunda hareket ediyor sadece başka hiçbir şeyi takmıyor bu özellikde bunu daha okunası kılıyor şahsen güzeldi. Tavsiye ediyorum. Devamını okumak isterseniz noveli bulunmakta okuyabilirsiniz.

(1y önce)