Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Seul İstasyonu Druidi serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Seoul Station Druid

Seul İstasyonu Druidi

Sıralama

# 76

Görüntülenme

317,196

4 Okuyucudan

5

Durum

Devam Ediyor

Konu Park Sooho başka bir dünyaya gidişinden tam 1000 yıl sonra kendi dünyasına geri döner. Bu süreçte Dünya canavarların ortaya çıkması yüzünden bir hayatta kalma dünyasına dönüşmüştür. “Druid” yani Hayvanların Kralı olarak bin yıl yaşadıktan sonra Park Sooho bu yeni dünyayı fethetmeye hazırdır.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

AINZ-OOAL-GOWN avatarı
5

Başta sıradan bir zindan serisine benziyor ama her zindan serisinin kendine özgü farklılıkları var ama temel olarak aynı. Çok fazla zindan serisi okuduysanız az buçuk bir kaç tahminde bulunuyorsunuzdur güzel bir seri okumanızı tavsiye ederim daha serinin başlarındayız ama nedense ben bu seriden ümitliyim şimdiden iyi okumalar ^^

(8ay önce)
Rynser avatarı
4

bana göre bu tarz serileri okuyan biriyseniz kesinlikle okumaya değer ortada böyle çok kaliteli işler yok klasik zindan teması ama karakterler ve gidişat olaylar tamamen farklı nerdeyse ama bölümler bazen sıkabiliyor istediğiniz aksiyonu her zaman size vermiyor sanırım daha açılmadığı için olabilir neyse


çizimler : güzel

a...

(7ay önce)
kangor0 avatarı
5

Klasik bir zindan serisi ama güzel yapılmış bana göre. Ana karakter ve diğer karakterler iyi tasarlanmış. Şuan hiç fena gitmiyor fakat Konuyu neye bağlayacaklar çok merak ediyorum. Zindan serilerinin en saçma kısmı da bu sanırım. Bunların neden olduğuna dair bir açıklaması olmayışı. Bunu en iyi açıklayan "Solo Leveling" di oda bitmek üzere zaten.

(7ay önce)
Hitori avatarı
5

Zindan serisi sevenler için oldukça güzel bir seri. Mcnin karakteri çok eğlenceli ve bu özelliği seriyi bir hayli güzel yapıyor. Yan karakterlere gelirsek mcnin yanındaki yoldaşları gereksiz fazlalık yapmıyor ve ''mc keşke yalnız olsa'' demiyorsunuz.

(2ay önce)