Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Sıralama Oyuncusunun Dönüşü (Yeniden Yapım) serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Ranker's Return (Remake)

Sıralama Oyuncusunun Dönüşü (Yeniden Yapım)

Sıralama

# 78

Görüntülenme

237,451

2 Okuyucudan

4

Durum

Durdu

Konu Sanal gerçeklik oyunlarının ilk dönemlerinde, Arena’da, MeleeGod en güçlü dereceli oyuncuydu! Ama sonra bir anda karakterini sildi ve oyunu terk etti. İflas eden ailesini kurtarmak için tekrar Arena’ya döndü! “Bir karakter yaratmak ister misiniz?”
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

CarEnthusiast avatarı
4

Dünyanın en iyi oyuncusu artık oyundan sıkıldığı için inanılmaz yüksek miktarlarda satılabilecek hesabını ailesinin ekonomik durumu çok iyi olduğu için siler. Fakat durum hep böyle kalmaz ve ailesi iflas eder ve hikaye başlar. Serinin çizimleri çok güzel hikaye ilgi çekici bölümlerin uzunluğu da gayet iyi seriyi çok da ciddiye almanıza gerek yok, hoş vakit geçirmek için çok güzel seridir okunmasını tavsiye ettiğim seridir

(1y önce)
MaresalKedi avatarı
4

Diğer serilerden farklı bir özelliği yok standart olarak ilerliyor. Çizimleri iyi gibi. Zengin oğlan oynuyor oynuyor oyunda 1. oluyor sonra sıkılıyor hesabı siliyor sonra fakir oluyor tekrar oynamaya başlayıp yayınlardan falan sponsorluklardan para kazanıyor ailesinin borcunu ödemeye çalışıyor. İntikam mevzusu da var bir tık.

(11ay önce)