Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Son Seviye Kahraman'ın Dönüşü serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
The Max Level Hero has Returned!

Son Seviye Kahraman'ın Dönüşü

Sıralama

# 0

Görüntülenme

2,319,136

9 Okuyucudan

5

Durum

Güncel

Konu Davey Al Rown önemsiz bir ülkenin zayıf prensidir . Hain kardeşi tarafından okla vurulup komaya girdikten sonra ruhu tarih boyunca var olan tüm kahramanların ruhlarının toplandığı kahramanlar salonunda ortaya çıktı. Binlerce yıl boyunca orada eğitim gördü ve şimdi tekrar son seviye kahraman olarak geri döndü! Davey’nin yeni kraliyet hayatı ve intikam öyküsü şimdi başlıyor.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

Loud avatarı
5

Yavaş bir tempoyla ilerliyor ve bolca konuşma içeriyor olsa da işleyiş olarak tatmin edici bir seri. Ana karakter hiç şüphesiz çok güçlü ama aynı zamanda gücünü yerinde ve gereğince kullanmayı tercih eden hatta bazı noktalarda buna mecbur kalan birisi. Novelini de takip eden birisi olarak Prens Davey'nin hikayesinin daha çok başlarında olduğunu ve kesinlikle okunmaya değer bir seri olduğunu hiç düşünmeden söyleyebilirim. Şimdiden herkese keyifli okumalar.

(2h önce)
CarEnthusiast avatarı
5

Ana karakterimiz güç olarak gelişmeyen tanrılar tarafından fazlasıyla eğitilmiş zekasını da fazlasıyla iyi kullanabilen karakterdir. Özellikle serideki karşı cinsin çizimleri inanılmaz tatlı her birini ayrı ayrı beğenebilirsiniz. Hikaye biraz yavaş ilerlese de bölümlerin uzunluğu sizi yeterince tatmin ediyor kesinlikle okunmalı özellikle güce açsanız.

(2h önce)
Hypnos avatarı
5

Ana karakterin tanrılar tarafından eğitildiği bir seri. Güçlü ve zeki ana karakterlerden hoşlanıyorsanız hoşunuza gidebilir. Tatlı çizimlerini ve ilginç karakterleri okurken insanı sıkmıyor. bir denemenizi tavsiye ederim.

(2h önce)
HastaBakteri avatarı
5

MC'nin hocalarının güçlü oldukları kadar manyak olmaları güzel bi ayrıntı olmuş seride ara ara o manyakları görmek güzel oluo.

Ayrıca MC kişilik olarak beğendim ayrıca yan karakterlerde güzel olmuş nasıl desem yan karakterler normalden farklı bir güzel geldi bana özellikle sancak ikizlerimiz(KA-WA-İİİİ...

(2h önce)
Yumi avatarı
3

Açıkçası çok etkileyici bir seri olduğunu söyleyemeyeceğim. Ne çizimleri ne senaryosu ne de yan karakterleri pek etkileyici değil. Sadece ana karakter biraz ilgi çekici. Çerez niyetine okunacak bir seri. Beklentinizi yüksek tutmadığınız sürece zevk alabilirsiniz.

(1h önce)
Pika-sama avatarı
5

Mc başta sakin, soğukkanlı ve aklı başında gözükse de aslında çok manyak herif ve baya havalı istemsizce saygı duyuyor ve etkileniyorsun ayrıca seride bir çok tatlılık var okumayanlara spo olabilir o yüzden çok girmeyeceğim ama loliciler bile bir nebze beklentiye girebilir. Ana karakter gücünü saklıyor ama gerektiğinde kendini geri tutan bir tip...

(14sa önce)
nobleSS avatarı
4

Yavaş ilerlemese ve şimdiden kucuk bir romantizm gorsem 10

Ama bu sebeplerden dolayi


7/10


Sen harem serisisin kendine gel be davey artik goster marifetlerini

(1h önce)
AINZ-OOAL-GOWN avatarı
5

Açıkçası bu seri için nasıl bir yorum yapmam gerekiyor ama güzel bir seri ve güzel bir konusu ve işleyişi var okumanızı tavsiye ederim pişman olmayacağınızı düşünüyorum iyi okumalar ^^

(1g önce)
AJANFINDIK avatarı
5

Yani söylenecek söz yok bence seri bildiğin güzel ben zor seri beğenen birisiyim buna rağmen böyle söylüyorum kusur olarak sayılabilecek tek şey seri yavaş ilerliyor kırılırsa ondan 1 puan kırılır ama ne çizimleri ne hikayesi kötü falan değil

(1h önce)