Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Son Seviye Oyuncunun Dönüşü serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Max Level Returner

Son Seviye Oyuncunun Dönüşü

Sıralama

# 0

Görüntülenme

2,029,003

2 Okuyucudan

3

Durum

Devam Ediyor

Konu Dünyanın her köşesinden toplamda 120 milyon insan kayboldu. [Son görevi başarıyla tamamladığınız için ödül olarak ‘dönüş’ kazanıldı.] 22 yılın ardından Yoon Sang-Hyuk sonunda en zorlu hayatta kalma oyununu yenebildi. Oyuncular arasında ‘Tek Kişilik Ordu’ olarak bilinen en güçlü kişi sonunda gerçekliğe döndü, Üstelik daha önce kimsenin almadığı bir ödülle… [Maskeli Hükümdar, Döndü] Son seviye oyuncunun dönüşü başlıyor!
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

Berdush avatarı
3

Başlarda hoş giden bir seri olsada hikaye ilerledikçe biraz sıkıcı olmaya başladı hele ana karakterin görünüşü beni sinir etsede serinin çizeri sonunda okuyucuları dinleyip değiştirdi. Hoş bir seri lakin biraz sabır gerektiren ve ahım şahım olmasada okunabilir bir seri.

(2h önce)
CarEnthusiast avatarı
3

Max Level Hero Has Returned serisini açtığımı sanıp “bu benim okuduğum seriye hiç benzemiyor” dedikten sonra yanlış seriye başladığımı fark ettiğim seridir. Ana karakterimiz fazlaca egoist ve sağukkanlı fakat kesinlikle güçlü. Serinin ilk başlardaki heyecanı ilerledikçe azalıyor, hele bir de çizim konusu var serinin çizimleri naçizane fikrimce v...

(2h önce)