Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Yırtılıp Pırtılmış Çaylak serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
Worn and Torn Newbie

Yırtılıp Pırtılmış Çaylak

Sıralama

# 0

Görüntülenme

1,038,929

2 Okuyucudan

5

Durum

Devam Ediyor

Konu 35 yaşındaki bir çürümüş su… Bu 15 yıllık ölümün eşiğinde olan oyunun haricinde elinde ne ailesi, ne arkadaşı ne de parası kalmış- tıpkı bir su kaynağının hiçbir yere akmaması gibi bu oyunun içinde kapana sıkışmış adam ki insanlar böyle kişilere çürümüş ya da durgun su olarak sesleniyor. Elindeki tüm varlığı- tefecilerden alabileceği tüm parayı- ve şansından arda ne kaldıysa hepsini kullanarak kendini bu borç yatağından kurtarmak için çabalar ve tam çıktım derken açgözlülüğüne yenik düşer. “Bütün varlığımı en başından bu kılıca basmamalıydım.” “Tefecilerden en başından para almamalıydım.” “En başından bu oyuna başlamamalıydım.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

LYTE avatarı
5

Bir oyuncunun hayatını konu alan ve kişilik açısından beğendiğim bir ana karakteri olması benim için webtoonu yüksek yerlere koymamı sağladı. Okumanızı oldukça tavsiye ederim.

(2h önce)
Fawy avatarı
5

Ana karakterimizin troll bir kişiliğe sahip şahsen troll bir kişiliğe sahip olması güzel olaya farklı bir durum katıyor sizi eğlendiriyor. Çıplak dolaşması gibi değişik şeyler yaparak ilginç bir durum katıyor okumanızı tavsiye ediyorum

(1h önce)