Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Bilgiler
İçerik
Zamanın Olmadığı Ev serisini güncel bölümleriyle türkçe oku!
The House Without Time

Zamanın Olmadığı Ev

Sıralama

# 89

Görüntülenme

138,112

9 Okuyucudan

5

Durum

Devam Ediyor

Konu İşkence gördüğü efendisinin elinden kaçmaya çalışan Liebe, kendisini hiçliğin ortasında beliren bir kapının karşısında bulur. Esrarengiz ‘yer’e açılan bu kapıdan ise gizemli bir adam çıkar… “Haftanın hiçbir günü ve günün hiçbir saati gecenin veya gündüzün yaşanmadığı bir gökyüzü. Hiçbir şeyin olmadığı, beyaz bir boşluk! Burayı cennet olarak düşünebilirsin: tamamen yeni bir dünya!” Fakat bu ‘cennet’in ardında kanlı ve unutulmuş bir geçmiş vardır.
Hızlı Erişim

İncelemeler

İnceleme Ekle

Zeky avatarı
5

Her ne kadar ilk bölümlerde liebe(kız karakter) üzerin de durulsa da mc kız karakter değildir. Seriye gelince seri çizimleri çok iyi olmasada hikayedeki duyguları yansıtacak kadar iyi ve fazla göze batmıyor. Hikaye kısmında komedi ve dramı güzel bir şekilde ilerliyen okudukça meraklandıran ve düşündüren nadir serilerdendir. Okumanızı tavsiye ederim bence okuduğunuza pişman olmayacağınız bir seri. Okuyun okutturun : )

(8ay önce)
Ö_İL avatarı
5

Pek alışılagelmemiş bir seridir kendisi.


Hikaye bir dram üstüne kurulu olsada özellikle serinin başlarına çokça komedi unsuru koyulmuş. Tabii hikayenin ilerisine doğru bunlar yok olmasada gittikçe azalıyor.


Dram unsuru ağır. Gerçekten ağır. Köle B gibi gereksiz bir dram da değil. Yazar karakterler ile bağ kurman...

(8ay önce)
Hyoudou Issei avatarı
4

Güzel bir seri konu bakımından farklı olmuş.Çizimler konusunda sönük kalsa da konusu baya merak uyandırıcı,okurken insan diğer bölümleri merak ediyor ve okutturuyor da seri.Neyse okumanızı tavsiye ederim ama size tavsiyem 2.sezon başladığın da seriye başlayın.

(8ay önce)
halil avatarı
5

Okuyabileceğiniz en basit hikayeye sahip olmasına rağmen aynı zamanda en dramatiği olma özelliğine de sahip. okuduğum en akılda kalıcı normalin dışında mangalardan birisi idi komedisi de ayrı bir tatlılık tatmıştı.

(7ay önce)
Aduketci avatarı
5

Hadi biraz The House Without Time serisi yapalım:


Bir kavanoz dram, 2 su bardağı komedi, 1 çay bardağı aksiyon, 1 tencere mükemmel hikaye ve hikayeye uyan çizimler. Hepsini birlikte karıştırın. Buzdolabında 1 saat kadar bekletin. Tarifimiz hazır. 11/10.


*

"Hayatımda dram, acı ve umutsuzluğu bu kadar iyi anlatan bir şey görmedim."

(5ay önce)
erenefe2 avatarı
5

Çizimleri tatl insanın yüzüne gülücük konduran nadir yapımlardan eglenceli ve çizim ve hikaye anlatımından süper yeni bölümleri bekleriz saol un ve teşekkürler udneidnidndjdnd 180 kotası dolsun diye

(8ay önce)
Shadow avatarı
5

Kendine has bir konusu ve çizimleriyle beraber yeri geldiğine ağlatan, yeri geldiğinde sizi kahkahalara boğan bir seridir kendisi. Çizimlerini beğenmediği için seriyi okumayan bir kitleden ötürü geride kalmış olsa da dramseverlerin baş ucu serisi olacağına eminim.


Çizim kalitesi 8/10

Konu 9/10

Şahsi görüşüm 9/10

Kısaca demek isterim ki seriye bir şans verin.

(8ay önce)
Yanset avatarı
5

Pek drama sevmem ama beni rahatsız etmedi. Çizimleri de basit ve eğlenceli bence yeterli. Konusu da oldukça ilginç 5 seriden 4ünde reenkarnasyon, zindanlar vb. olduğunu düşünürsek. Her şeyden ayarında var, sıkmıyor. Herkese tavsiye edebilirim.

(8ay önce)
Liebe avatarı
5

Arkadaşlar öncelikle size hemen bir şey söyleyeyim.Kesinlikle başlayın en azından ilk 5 bölümü okuyun o zamana kadar zaten kafanızda bir fikir oluşur,pek çok seriden çokça farklılıkları vardır ki bu seriyi daha da iyi bir hale getiriyor.Açıkçası okuduğum en kaliteli serilerden biri oldu şahsen alışılmış olay örgüsünden hikayelerden karakterlerde...

(3ay önce)