Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Tüm Duyurular

Açılış

( 1 yıl önce )

Herkese merhabalar,


Uzun bir serüvenin ardından yeni sitemize geçmiş bulunuyoruz. Artık tamamen wordpress sisteminden çıkış yapıldı ve bizler de sizler gibi okuyucular olarak ihtiyaçlarımıza göre yeni bir sistem oluşturduk. Sitemiz şu anda tamamlanmış değil ve hiçbir zaman da tamamlanmış olmayacak. Sürekli geliştirmelere, eklemelere ve güncellemelere devam edeceğiz. Manga Gecesi yeni yüzü ile sizlerle ve zamanla geliştirmeler yaparak daha kullanışlı ve eğlenceli bir ortam haline getirmek istiyoruz. Aklımızda hayata geçirilmeyi bekleyen birçok plan var. Zamanla sizlerin de geri dönüşleri ile daha iyi bir ortam sunacağımıza inanıyoruz.


Discord kanalımızdan bizi takip edenler çoktan biliyor ama artık sitemiz disqus yorum sisteminden çıktı ve kendi inceleme, yorum sistemine giriş yaptı. Herkese açık üyelik sistemi getirildi. Üyelikle beraber takip, okudum, okuyacağım listeleme opsiyonları da geldi. En önemlisi de bölüm okuma tecrübesini olabildiğince iyileştirmeye çalıştık. Sayfaları sıkıştırarak %60~90 oranlarında boyut küçültmesi sağladık ve çok daha hızlı yüklenmelere erişebiliyoruz, ayrıca bölüm okuma tecrübenizi kişiselleştirmesi için yan bir menü ekleyerek seçenekler sunduk. İleride detaylı bir rehber oluşturarak sitenin kullanımını ele almayı planlıyorum. Şimdilik keşfetmek sizin elinizde (:


Henüz tüm seriler eklenmiş değil ve eklenen serilerde de birkaç bölüm eksik gibi görünüyor. Bunları discord kanalımızdan bize bildirirseniz çok memnun kalırız. Bölüm kapakları zamanla eklenecek ve seri kapaklarıyla afişleri de zamanla iyileştirilecektir. Kısacası birkaç hafta içinde istenilen haline ulaşmasını planlıyoruz.


Bir yıllık bir emeğin ardından sizlere bu siteyi sunuyoruz. Umarım memnun kalırsınız.

─ Manga Gecesi