Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Tüm Duyurular

Güvenlik Önlemleri ve Gidişat

( 1 hafta önce )

Merhabalar,


Son üç gündür sitemiz yoğun saldırı altındaydı. Bu yüzden ağır güvenlik önlemleri almamız ve bazı çalışmalar yapmamız gerekti. Bu çalışmalar esnasında siteye erişimler sıkça kesildi ve son üç gündür site kullanılamaz hale geldi. Şu anda daha stabil, yürürlükte olan bir durumdayız. Çalışmalarımız henüz bitmiş değil fakat sona yaklaştı diyebiliriz.


Taşındığımızdan beri yeni bölüm atamıyoruz. Çünkü siteye bozuk yüklenmiş yaklaşık 1.600 bölüm mevcut. Şu anda tüm ekipçe bu bölümlere odaklanmayı, ardından da yeni bölümlere başlamaya karar verdik. Bu sürecin yaklaşık 2, 3 hafta süreceğini tahmin ediyoruz.


Tekrardan belirtmek istediğim bir mevzu daha var. Şu anda sitemiz tamamlanmış değil ve kullanıcı geri bildirimlerine göre şekil alarak geliştirilmesine devam edilecektir. Rahatsız olunan, pratik bulunmayan yerler değerlendirilerek ilerlemeye devam edeceğiz.


Üyelik sistemimiz tamamen değişti. Yeni sistemimizle daha güvenli, pratik ve hızlı bir opsiyon sunduk. Şu anlık yalnızca Discord ve Twitch giriş opsiyonları bulunuyor fakat google(gmail) ve microsoft(outlook, hotmail) ile görüşmelerimiz devam etmekte, bunları da bir aylık inceleme sürecini atlattıktan sonra kullanabilmenizi planlıyoruz.

─ Manga Gecesi