Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Tüm Duyurular

Ne Oldu?

( 7 ay önce )

Yeniden merhabalar,


Öncelikle seri ve ekip durumlarından bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere ekibimiz gönüllülerden oluşmaktadır ve bunun karşılığında para kazanmazlar, bu yüzden de sınav ya da kişisel işleri çıktığında sorumluluğunu aldıkları serilere istemeyerek ara vermek zorunda kalırlar. Şu anda da öyle bir süreçten geçmekteyiz. Ekibimizin %90'dan fazlası öğrenci ve sınav ayı vesilesiyle oldukça yoğunlardı, şu sıralar ise ekibimiz sınav sonrası proje ödevleriyle, askerlikle, taşınmayla ve iş yerlerini yürütmekle uğraşıyorlar. Bir iki serimiz hariç hepsi güncelden yine bir iki bölüm uzak. Tabi Kuzeyin Kılıcı gibi bazı istisnai seriler de mevcut. Bu seriyi aldığımız çeviri kaynağı birkaç aydır bölüm atmamaktaydı ve geçen çevirmenlerini değiştirerek bölüm attılar fakat yine güncelden çok uzaktalar. Gidişata bağlı olarak kaynak değişimine başvuracağız.


Sitenin geliştirilmesine gelirsek, yeni sitemize geçip aksaklıkları gördükten sonra sitenin istikrarını ve stabilliğini korumayı önceliğimiz haline getirdik. Bu yüzden de son bir iki aydır kendimizi yalnızca sunucu ve arka tarafa odakladık. Taşındığımız, yani iki ay öncesinden bugüne kadar arka tarafın yarısından fazlasını baştan yazdığımızı söyleyebilirim. Sitenin ön yüzüne, yani sizin kullandığınız tarafta ise sayfaların karmaşık olduğuna dair bazı görüşler edindik. Tasarım planımız olmadan yola çıktığımız için böyle bir sonuçla karşılaştığımızı belirtmek istiyorum. Bu yüzden de Manga Gecesi'nin yoluna yön verecek tasarımcı bir ekip arkadaşına ihtiyacımız var. Bu konuda yanımıza katılabilecek kişiler discord kanalımızdan Lynx#4300 ile iletişime geçerse minnettar oluruz.


Son zamanlarda çok fazla sorunla karşılaştığınızı biliyorum ve bunun için lütfen kusura bakmayın ama elimizden geleni yapmaya devam ettiğimizi unutmayın. Ekipçe hayalimizi gerçekleştirmek için çabalıyoruz.

─ Manga Gecesi