Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Kimiz biz?

2019 yılı Aralık ayında kurulan Manga Gecesi, Asya bazlı çizgi romanları Türk okuru ile buluşturmak isteyen gönüllü bir oluşumdur. İsmimizi genelde geceleri çalışmayı seven ekip üyeleri ile Asya çizgi romanlarının Türkiye'de genel olarak "manga" adı ile bilinmesinden esinlenerek aldık.

Daha çok manhwa ve manhua üzerine içerikler üreten sitemiz, 2020 yılında değerli okurlarımızın da desteği ve ilgisi ile büyüyerek 6571 bölüm paylaşarak kendi rekorunu kırdı.

2021 yılında okurumuza daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla sitemizi yenilemeye odaklanarak hem sitenin görünümünü hem de özelliklerini iyileştirerek bugünkü haline getirdik.

Her daim daha iyisini ve kalitelisini yapmak için çabalıyor ve bu uğurda emek harcıyoruz. Bundan sonra da sitemizi ve size sunduğumuz hizmetleri daha iyi bir hale getirebilmek için çabalayacağız. Tüm bu zaman içerisinde bize destek olan ekip üyelerimize ve okurlarımıza teşekkür ederiz.

─ Manga Gecesi Ekibi

Manga Gecesi

Sylphrena ve Lynx
tarafından ❤️ ile yapıldı.

Türkiye'de yayını, satışı, telif haklarının sahibi bulunmayan asya bazlı çizgi romanları gönüllülerden oluşan manga gecesi ekibi olarak derler, Dil engeline takılan Türk okuyucularıyla ve Türkçe ile buluştururuz. Eğer ki hakkınızı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.


© 2019 - 2023 | Tüm hakları korunmaktadır.