Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Kimiz biz?

2019 aralık tarihinde asya bazlı çizgi romanları türkiyeye ve türkçeye buluşturmak için gönüllü bir grup olarak sitemizi açtık. İş hayatımızdan ötürü yalnızca geceleri ilgilenebiliyor olduğumuzdan ve türkiyede manhwa, manhua terimlerini bilinmediğinden- çizgi roman denildiğinde akla yalnızca amerikan yapımları geldiğinden- sitemizin adını türkiyenin daha aşina olduğu japon yapımı mangalardan baz alarak size daha hızlı erişmek istedik ve adımızı manga gecesi koyduk.

2020 yılında adımız duyulmaya başlandı ve ekibimiz 10 kişiyi aştı. Özellikle de yeni serimiz olan Nihayetin Ardındaki Başlangıç ile kitlemizde büyük bir artış yaşandı. Ekibimiz olarak bu artışı ve iyi tepkileri gördüğümüzde şevklenerek bu yıl toplamda 6571 bölüm paylaşarak sizden daha fazla övgü almak istedik ve aldık da.

2021 yılında bazı talihsizlikler yaşandı. Açılıştan beri kullandığımız hazır site teması çok sorunlu olduğu için kendimize özel bir tasarımla site yaptırmak istedik fakat birkaç defa dolandırıldık, kavgalar ettik. Bu yüzden kendimiz kodlama öğrenerek 9 aylık bir çalışmanın ardından şu anda gördüğünüz bu siteyi (MangaGecesiV2) sizlerle buluşturduk.

Önümüzde yapmayı istediğimiz daha birçok planımız var, umarım sizleri tatmin etmeye, sizler de bizleri şevklendirmeye devam edersiniz. Okuduğun teşekkür ederiz.

- Manga Gecesi Ekibi

Manga Gecesi

Gecelerinizi tatlandıran çeviriler~

Türkiyede yayını, satışı, telif haklarının sahibi bulunmayan asya bazlı çizgi romanları gönüllülerden oluşan manga gecesi ekibi olarak derler, Dil engeline takılan türk okuyucularıyla ve türkçeyle buluştururuz. Eğer ki hakkınızı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.


© 2019 - 2021 | Tüm hakları korunmaktadır.