Bu sitenin kullanımı için JAVASCRIPT gerekli bir dildir.

Kullanım Koşulları

Sözleşme sitenin development sürecinde yazıldığı için değişiklik geçirebilir. Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz taktirde bunu kabul ettiğiniz varsayılacaktır.

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler

https://mangagecesi.com/ İsimli web sitemiz (bundan sonra “site” olarak anılacaktır.) masaüstü, tablet ve mobil uygulamalara uyarlanmış haliyle her türlü kanaldan erişilebilecek şekilde tasarlanmış bir manga sitesidir.

Sitemiz 2019 yılında Türkiye’de kurulmuş bulunup 2 senedir hizmet vermektedir. Sitemizin hizmetine erişebilmek için kişisel bir hesap oluşturularak kayıt olunması kayıt koşullarının ve gizlilik ilkesinin kabul edilmesi ve site kurallarına uyulması gerekmektedir.

Bu koşulların imzalanması ile kişi siteyi kullanabilecek erginliğe eriştiğini ve herhangi bir yasal koruma önlemi altında bulunmadığını kabul etmektedir.


Site kullanıcısının Sorumlulukları

  • ─ İşbu site kullanıcısı, sitemizde yayınlanan içeriklere yönelik mesaj atma veya yorum yapma faaliyetinde bulunabilir. Kişi, bu mesaj ve yorumlar ile yayınlanan tüm içerik ve bilgilerden kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. Site yönetimi hiçbir şekilde kontrol etme yetki ve imkânı bulunmayan içeriklerden sorumlu tutulamaz.
  • ─ Sitemiz kapsamında yapılan paylaşım ve içeriklerde, site kullanıcıları telif haklarını zedeleyen, üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarına zarar verecek herhangi bir paylaşımda bulunamayacaktır. Aksi takdirde site yönetiminin bu paylaşımı kaldırma, ilgili şikayet yollarına başvurma hakkı saklıdır. Fikri ve sınai haklara aykırı olarak kullanıcılar tarafından paylaşılan içerikler ve yorumlar hususunda tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
  • ─ İşbu siteyi kullanan şahıs, siteyi sekteye uğratacak, zarar verecek yazılım, içerik ve virüsleri siteye yüklememeyi, aksi takdirde bu nedenle gelecek zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.
  • ─ Site kullanıcısı, siteyi kullandığı esnada yapmış olduğu paylaşımlar, gönderdiği mesajlar, içeriklere yaptığı yorumlar, kullandığı profil resmi ve kullanıcı adı dahil kullanıcı profili kapsamındaki her türlü bilgi ve paylaşımında insan haklarına uymayı, kişilik haklarını zedeleyici, toplumun ahlak kurallarına aykırı, müstehcen, suçu yahut suçluyu övücü, saptırıcı, tahrik ögeleri içeren, ırkçı, zenofobik, nefret içerikli, din karşıtı, kamu düzenini olumsuz yönde etkileyecek, pornografik, pedofilik hiçbir görsel, işitsel veya yazılı paylaşımda bulunmayacağını kabul etmektedir. Bu kurallara uymaması halinde kullanıcının hesabının askıya alınması, kapatılması, erişiminin engellenmesi de dâhil sitemizin her türlü hakkının saklı olduğu aynı zamanda bu husustaki tüm cezai ve hukuki sorumluluğun da kendisinde olduğunu kabul beyan ve taahhüt eder.
  • ─ Üçüncü kişilerin ve sitedeki içeriklerin gizlilik şartlarına saygılı olmayı, gizlilik haklarını ihlal etmemeyi kabul eder.
  • ─ Kullanıcı, işbu kullanıcı sözleşmesi sonrasında şiddeti, fanatizmi, suçu, terörü, herhangi bir ırka-dine-cinsiyete-etnik kökene-yönelime karşı nefret duygularını teşvik etmeyeceğini, sitenin diğer kullanıcılarını sözlü, işitsel veya görsel yollarla taciz etmeyeceğini, herhangi bir suç eylemini veya girişimini desteklemeyeceğini, ticari ve yasa dışı amaçlar adı altında siteyi kullanmayacağını taahhüt eder.
  • ─ Sitemizde kullanıcıların ticari kaygılarla reklam ve propaganda içeren paylaşımlarda bulunması kesinlikle yasaktır. Aksi durumda site yönetiminin paylaşımı kaldırmak ve engellemek hakkı bulunduğu gibi bu husustaki tüm hukuki ve cezai sorumluluk da kullanıcıya aittir.
  • ─ Sitemiz nezdinde giriş yapılırken girilen parola, kredi kartı bilgileri, herkesin erişimine açık olmayan bilgiler, üçüncü kişilere karşı gizlilik altında olup KVKK’nın ilgili maddeleri gereğince bu bilgilerin korunacağını sitemiz beyan ve taahhüt etmektedir.
  • ─ Kullanıcı, siteyi amacına uygun, dürüstlük ve ahlak kuralları çerçevesinde, tabi olduğu kanuna uygun şekilde kullanacağını kabul beyan ve taahhüt ederiz.
  • ─ Kullanıcı, site bünyesinde okuma geçmişi ve kullanıcı adının herkese açık olduğunu kabul beyan ve taahhüt eder.

Manga Gecesi

Sylphrena ve Lynx
tarafından ❤️ ile yapıldı.

Türkiye'de yayını, satışı, telif haklarının sahibi bulunmayan asya bazlı çizgi romanları gönüllülerden oluşan manga gecesi ekibi olarak derler, Dil engeline takılan Türk okuyucularıyla ve Türkçe ile buluştururuz. Eğer ki hakkınızı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.


© 2019 - 2023 | Tüm hakları korunmaktadır.